Un-Posed Workshop: Damian Chrobak i Tymon Markowski

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty street photo z członkami kolektywu Un-Posed – Damianem Chrobakiem i Tymonem Markowskim.

Warsztaty odbędą się w Londynie w dniach 7-8 kwietnia 2018 roku. Kładziemy nacisk na praktykę – każdego dnia uczestnicy spędzą większość czasu na ulicy, fotografując pod okiem prowadzących. Przez cały czas trwania warsztatów Damian i Tymon będą odpowiadać na Wasze pytania i udzielać pomocnych wskazówek. Na koniec dnia każdy z Was dostanie indywidualny feedback od obydwu prowadzących. Dowiecie się, jak wybierać najlepsze zdjęcia i ułożyć je w spójną opowieść o życiu w mieście.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, którym bliska jest idea szeroko rozumianej fotografii ulicznej. Z uwagi na to, że chcemy poświęcić odpowiednio dużo czasu każdemu uczestnikowi oraz zapewnić Wam komfort pracy, liczba miejsc jest ograniczona do ok. 6 osób.

Cena warsztatów:
650 zł – przy zgłoszeniu do 28 lutego
750 zł – przy zgłoszeniu od 1 marca do 25 marca
(cena nie obejmuje dojazdu, noclegów oraz wyżywienia)

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy damianchrobak@yahoo.co.uk

Prosimy o przesłanie portfolio swoich 10 najlepszych fotografii (1000x na dłuższym boku, 72 dpi) oraz danych kontaktowych. W wiadomości zwrotnej otrzymasz program warsztatów oraz informacje dotyczące płatności. Oficjalne potwierdzenie udziału w warsztatach otrzymasz po dokonaniu płatności.

Damian Chrobak – www.damianchrobak.com
Tymon Markowski – www.tymonmarkowski.com

Serdecznie zapraszamy,
kolektyw Un-Posed